• ЛІКУВАЛЬНА БАЗА

  • ЦІНИ

  • МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

  • ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

Функціонування
- круглий рік
Площа – 6га
Кількість місця- 250
До водойми – 400 м
До центру Києва – 15 км
Рік заснування – 1949
Реконструкція – 2007

Лікувальна база


01.08.2011
Гідролазерне зрошення ясен
Гідролазерне зрошення ясен

Гідролазерне зрошення ясен - це комплексна фізіотерапевтична процедура, яка включає в себе гідромасаж та лазеротерапію ясен. Процедура проводиться одноразовим наконечником, який має форму зубної щітки, струмені води під тиском замінюють ворсинки щітки.

Вода вимиває ліпополісахаридну плівку, яка міститься на корнях зубів та є сприятливою середою для мікроорганізмів, які, в свою чергу, викликають запальні процеси в парадонті. Також вода покращює оборот крові паталогічних ділянок пародонту. Одночасно з гідромасажем проводиться і лазеротерапія. Лазерний промінь - як джерело світлової енергії, зменшує запальний процес, покращує кровопостачання.

При схильності ясен до кровотечі через декілька днів регулярного зрошення зникають кровоточивість, неприємний запах з роту. Показано при всіх формах та стадіях стоматологічних захворювань та широко застосовується на різних етапах комплексної терапії, реабілітації з метою впливу на окремі ланки патологічного процесу, для симптоматичного лікування ряду стоматологічних захворювань: паріодонтити, пульпіти, гінгвіти, періостити, стоматити.

мотюль купить