• ЛІКУВАЛЬНА БАЗА

 • ЦІНИ

 • МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

 • ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

Функціонування
- круглий рік
Площа – 6га
Кількість місця- 250
До водойми – 400 м
До центру Києва – 15 км
Рік заснування – 1949
Реконструкція – 2007

Лікувальна база


Лікувальна база "Пуща-Водиця" надає широкий вибір послуг із оздоровлення. Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком методів лікування та діагностики. Показання для лікування:

 • захворювання системи кровообігу;
 • захворювання нервової системи;
 • захворювання опорно-рухового апарату;
Кліматотерапія

Кліматотерапія - використання різноманітних кліматичних факторів та особливостей клімату місцевості для лікування хворих. При даному виді лікування на організм діє комплекс  кліматопогодних подразників природньої зони постійного проживання хворого чи іншої лікувально-оздоровчої місцевості.

Дієтотерапія

Дієтотерапія - це використання харчування для лікування різноманітних захворювань. В основу дієтотерапії покладена теорія збалансованого харчування.

Бальнеотерапія
 • лікувальні ванни (перлинні, морські, йодо-бромні, хвойні, валеріанові, бішофітні);
 • лікувальний душ (циркулярний, душ Шарко, підводний душ-масаж);
 • лікувальне плавання в басейні.

Теплолікування
 • грязьові та озокеритові аплікації;
 • внутрішньопорожнинний грязьовий тампон.

Теплолікування (термотерапія) - метод фізіотерапевтичного лікування, оснований на лікувальному впливі тепла на організм.

Електролікування

Електролікування (синонім: електротерапія) - методи фізіотерапії, основані на використання дозованого впливу на організм електричних токів, електричних, магнітних чи електромагнітних полів.

Світлолікування

Світлолікуванням називається дозований вплив на організм інфрачервоного, видимого та ультрафіолетового випромінювання на організм людини з метою лікування.

Інгаляції ультразвукові

Інгаляції - вдихання лікарських речовин з лікувальною метою. До такого способу лікування корисно вдаватися при перших ознаках гострих та хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, а також для попередження та усунення приступів бронхіальної астми.

Масаж

Існує декілька видів лікувального масажу: класичний, рефлекторний, сполучнотканинний, точковий та апаратний масаж.

ЛФК

Лікувальна фізкультура (ЛФК) - сукупність методів лікування, профілактики та медичної реабілітації, основаних на використанні фізичних вправ, спеціально підібраних та методично розроблених.

Голкорефлексотерапія

Рефлексотерапія - це методика лікування, основана на впливі спеціальними акупунктурними іглами на біологічно активні точки на тілі людини, що відповідають за певний орган. В більш звичному для нас представленні, рефлексотерапія - це голковколювання чи голкотерапія.

Аромотерапія

Аромотерапія - приємний та ефективний спосіб лікування за допомогою натуральних ефірних масел.

Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія - це сучасний, безпечний та дуже ефективний метод очищення кишківника від відкладень багаторічних шлаків.

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія займається консервативним лікуванням зубів. Основними задачами терапевтичної стоматології є лікування карієсу, пульпіту. В деяких клініках стоматалоги-терапевти займаються лікуванням захворювань ясен та реставрацією зубів.

Гідролазерне зрошення ясен

Гідролазерне зрошення ясен - це комплексна фізіотерапевтична процедура, яка включає в себе гідромасаж та лазеротерапію ясен. Процедура проводиться одноразовим наконечником, який має форму зубної щітки, струмені води під тиском замінюють ворсинки щітки.

Клінічні та біохімічні дослідження в лабораторії

Головною та найбільш доступною медичною методикою діагностики більшості захворювань є аналізи. Сьогодні існують різні види аналізів, що є основою для призначення лікування пацієнту

Функціональна діагностика

Функціональні методи діагностики (ЕКГ, РЕГ, ;шлункове та дуоденальне зондування та ін.) дозволяють здійснювати опосередковану оцінку можливих структурних змін на рівні тканин.

Ультразвукове дослідження

Ультразвукове дослідження (УЗД) - розпізнання патологічних змін органів та тканин організму за допомогою ультразвуку. Засновано УЗД на принципі єхолокації - прийомі сигналів надісланих, а потім відбитих від поверхонь розділу тканевих середовищ, що володіють різними акустичними властивостями.

Рентгенодіагностика

Рентгенодіагностика - розпізнавання хвороб за допомогою рентгенівських променів. Рентгенодіагностика заснована на властивостях рентгенівських променів проникати крізь непрозорі для видимого світла тіла.